Meble na wymiar

Oferujemy meble:

  • wolnostojące,
  • wnękowe,
  • pawlacze,
  • szafy skośne,
  • szafy częściowo wnękowe,
  • szafy narożne,
  • zabudowy garderoby.

Przeznaczenie: salony, sypialnie, kuchnie, przedpokoje, strychy, schowki, spiżarki oraz wszelkie rozwiązania służące do przechowywania.

Systemy: z drzwiami na zawiasach, przesuwanymi, uchylanymi, ściętymi, składanymi, podwieszanymi, przejściowymi

Materiały drzwi: profile aluminiowe i stalowe,

Wypełnienia drzwi: płyty laminowane, szkło - szyby bezpieczne, lacobel, lacomat, lustra, maty dekoracyjne z tworzyw sztucznych, również skóropodobne, maty rattanowe, maty bambusowe, płyty wyklejane tapetą i malowane, fototapety za szkłem

3 4 02

Proponujemy Państwu niepowtarzalne szafy wnękowe i zabudowy wolnostojące. Współczesna szafa może stanowić piękny dodatek do pomieszczenia, element dekoracyjny, może też przypominać ścianę przyjmując jej wykończenie i kolor. Do wyboru są szafy wnękowe, narożne, przyścienne, wolnostojące, korpusowe, pawlacze, poddasza. Drzwi szaf mogą być przesuwane z progiem lub bez progu, uchylane, podwójnie składane bez progu, ścięte. Zabudowy meblowe stały się obecnie elementem architektonicznym nierozerwalnie związanym z wnętrzem pomieszczenia, stanowiąc nie tylko miejsce przechowywania naszych rzeczy, ale także nadając mu niepowtarzalny charakter.

fototapeta

Współczesna szafa daje tak duże możliwości personalizacji że może w pełni nadążać za jej użytkownikiem. Szafa powinna być ergonomiczna wspierając funkcje pomieszczenia. Szafa powinna też pasować do charakteru użytkownika tak, aby była przez niego w pełni akceptowana. Technika daje różne możliwości dostosowywania szaf poprzez różnorodne materiały z jakich może być wykonana jak również poprzez dobór form z jakich składa się szafa. Szafa w zależności od chęci jej właściciela może być malutka ale też i bardzo duża. Może być niska, może sięgać sufitu. Może być wąska, może zajmować całą ścianę a nawet kilka ścian. Może być skromnie stojąca w rogu, może stać wyeksponowana. Może cieszyć oko właściciela swoją dużą objętością ale też może być schowana we wnęce. Może być umieszczona pod sufitem (pawlacz), może zostać ukryta pod schodami. Może być w kolorach jesieni lub lata. Może być w kolorach tradycyjnego drewna a może być wykonana z użyciem nowoczesnego, kolorowego szkła.

1 4 11

Szafy wnękowe i wolnostojące spełniają wszystkie wymagania estetyczne i funkcjonalne. To wszystko bez wychodzenia z domu! Wystarczy wypełnienie formularza - my odezwiemy się do Ciebie i umówimy na pomiar i projekt. Nasze szafy to możliwość zastosowania ergonomicznych rozwiązań w każdych warunkach. Każda szafa jest wykonywana "na wymiar" czyli dostosowywana zarówno wymiarami zewnętrznymi jak i wyposażeniem wnętrza do wymagań klienta.
Polecamy zapoznanie się z naszymi przykładowymi propozycjami zagospodarowania wnetrz i projektów frontów, gdzie jednocześnie poznacie Państwo również przykładowe ceny.